شاخص خرابی PCI

نمونه‌ای از پردازش تصویر خرابی سطح راه به منظور خروجی مساحت سطح خرابی و نوع خرابی و تولید شاخص PCI را ببینید. و به اشتراک بگذارید. با ما قدرت عمرانی و فناوری را تجربه کنید.

1399/10/17

کاوشگر زمین

شرکت دیده بان سیستم آبتین سازه در واقع دارای تکنولوژی طراحی و تولید مجموعه ای از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری است که میتواند اطلاعات مربوط به مشخصات ، موقعیت یا ساختار یک ماده یا شئ مدفون در زیر سطح زمین را به اپراتور خود به صورت ویژوالایز شده (تصویری) نمایش دهد . متخصصین ما با ترکیب فناوری های نو آورانه و روش های کلاسیک ژئوفیزیک کاربردی توانسته اند سطح بهره وری جدید و بالاتری از سامانه های داده برداری از زیر سطح زمین را ارائه دهند که در حوزه های اکتشاف معدن و بررسی های زمین شناسی و زیست محیطی، تاسیسات شهری و صنعتی ، ساختمان سازی و علوم آزمایشگاهی کاربرد دارد . ساخت دستگاه های معدن یاب و حفره یاب و سیم یاب های صنعتی و ساختمانی و زمین با تکنولوژی سیگنالی و فرکانسی به صورت پالسی و آنتنی و جی پی آر در عمق های نهایت 50 سانتی متری و 2 متری تا 6 متری با تکنولوژی تصویری و غیر تصویری هشدار و اعلام میتواند راهکاری برای دریافت تکمیل اطلاعات انواع مختلف فلزات و کانی ها بشد .

1399/10/01

شبیه سازی عملکرد حفاظ های جاده ای

بررسی تنش و کرنش، مقاومت و حد flexible مصالح در برخورد وسایل نقلیه با گاردریل، نیوجرسی، خاکریزهای موانع و ... انیمیشن سازی رویداد.

1399/07/25

پردازش تصویر هوایی از جاده

پردازش تصویر هوایی از جاده با اهداف برداشت خرابی راه، متره نیوجرسی، گاردریل، خط کشی و ... ، وضعیت حریم راه و آنالیز حجمی ترافیک و تخمین ساعات پیک.

1399/07/20

بورس اوراق بهادر، فارکس و ارز دیجیتال

مشاوره، سرمایه‌گذاری و برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای مالی و پیش‌بینی